Czytniki kodów kreskowych

Datalogic QD2400

DATALOGIC QD 2400 został stworzony specjalnie z myślą o zaspokojeniu potrzeb sprzedawców detalicznych oraz zapotrzebowania rynkowego na wielokierunkowy odczyt o wysokiej wydajności praktycznie wszystkich kodów w wariancie przystępnym cenowo. Eleganckie detale konstrukcyjne zostały zawarte w mniejszej, wyważonej i lekkiej obudowie, co obyło się bez uszczerbku dla trwałości, z której słyną produkty Datalogic. W imagerze QuickScan QD2400, doskonale dopasowanym do warunków panujących w punktach sprzedaży (POS), zastosowano nowy system podświetlenia i celowania, stworzony z myślą o ograniczeniu obciążenia wzroku operatora wykonującego skanowanie.

Sprawdź cenę.

Zadzwoń!

Datalogic Heron HD3100

Wyjdź poza zwykłe doświadczenie skanowania i unowocześnij stanowisko kasowe w twoim sklepie. Liniowy czytnik kodów Heron HD3100 wnosi do punktu sprzedaży nowoczesny styl i technologię, budując pomost pomiędzy człowiekiem a maszyną. Dzięki nowemu podejściu do tradycyjnego odczytu kodów kreskowych twoi klienci i pracownicy będą zachwyceni mistrzostwem formy i funkcji.

Sprawdź cenę.

Zadzwoń!

Zebra DS2278

Zebra DS2278 to bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych. Generacja DS2278 to ulepszona wersja serii czytników LS2208 – cieszących się dotąd ogromnym zainteresowaniem wśród klientów na całym świecie. Przede wszystkim, jest to skaner imagerowy, który obsługuje kody 2D. Możliwe jest więc czytanie kodów z wyświetlaczy telefonów komórkowych oraz ekranów LCD. Względem poprzedniego modelu poprawiona została m.in. prędkość czytania, za sprawą technologii wielokierunkowego odczytu kodów. Dodatkowo skaner świetnie sobie radzi z odczytem kodów bardzo niskiej jakości, co było niemożliwe w przypadku jego poprzednika.

Sprawdź cenę.

Zadzwoń!

Zebra DS2208

Zebra DS2208 to skaner przystosowany do sczytywania zarówno kodów kreskowych (1D) jak i popularnych kodów 2D, tj. QR czy DataMatrix. Moduł skanujący typu imager umożliwia odczyt kodów również z ekranów, smartphone, tabletów etc. Relacja znakomitej jakości do niskiej ceny czyni go jednym z najbardziej popularnych czytników przewodowych dostępnych na rynku. Znajduje swoje zastosowanie w bardzo różnorodnym środowisku: w magazynach, handlu detalicznym, logistyce, administracji, służbie zdrowia.

Sprawdź cenę.

Zadzwoń!

Datalogic QD2500 2D

QuickScan QD2500 2D jest Twoim zaufanym towarzyszem. Doskonale wie, jak ważne są szybkie odczyty. Posiada znakomity celownik wykonany z dwóch niebieskich, ostro zarysowanych trójkątów, co ułatwia pracę, wyraźnie pokazując, gdzie wskazuje skaner. Technologia „Green Spot” Datalogic potwierdza dobry odczyt. QuickScan QD2500 jest wyposażony w zaawansowane wykrywanie ruchu Motionix™. Oferta uniwersalnych skanerów ręcznych, QuickScan QD2500 posiada w swoim wyborze dwa kolory: czarno-biały oraz różnorodny – stojaki i akcesoria, które najlepiej pasują do każdego środowiska w sklepie.

Sprawdź cenę.

Zadzwoń!

Honeywel Xenon XP 1592g-bf

Podobnie jak wszystkie inne skanery z serii Xenon XP, skaner 1952g-bf zapewnia wysoką wydajność skanowania kodów kreskowych – nawet w przypadku słabej jakości lub uszkodzonych kodów kreskowych. Zintegrowane niskoenergetyczne radio Bluetooth klasy 2 zapewnia użytkownikom pełną swobodę ruchów do 10 metrów (33 stóp) od bazy. Dla dodatkowej wygody system przywoławczy w bazie aktywuje sygnały dźwiękowe, które pomagają zlokalizować zgubiony skaner. Skaner działa na super kondensatorach i jest w stanie osiągnąć pełne naładowanie w mniej niż dwie minuty przez port USB (poniżej 30 sekund, gdy za pomocą zasilanego portu USB lub zewnętrznego adaptera ściennego).

Sprawdź cenę.

Zadzwoń!

ACLAS MD2250AT +USB/RS232/PS2

Duży zakres odczytu kodów kreskowych poszerza obszar możliwych zastosowań – od punktu sprzedaży po magazyn. Pracę z czytnikiem ułatwiają sygnalizacja dźwiękowa oraz świetlna odczytu kodu i automatyczne wzbudzanie. Podstawka stanowi wyposażenie standardowe. Norma szczelności IP52 i odporność na upadek z wysokości 4m świadczą o dobrym spasowaniu materiałów i trwałości obudowy.

Cena producenta 299,00 zł +VAT

KOOHII EC320

Odczytuje wszystkie standardowe kody jednowymiarowe oraz dwuwymiarowe (Codabar, Code 11, Code 39, Code 93, Code 128/EAN128, Data Matrix, Interleaved 2 of 5,Matrix 2 of 5, MicroPDF417, MSI Code, PDF417, QR code, Standard 2 of 5, UPC/EAN,GS1 Databar). Czytnik KOOHII EC320 2D jest odporny na stłuczenie okienka skanującego (specjalne ochraniacze), wytrzymuje upadek na beton z wysokości 1,8 metra, co wraz z normą IP54 szczególnie predestynuje go do pracy nie tylko w handlu oraz biurach, ale również w trudnych warunkach magazynowych.

Sprawdź cenę.

Zadzwoń!

KOOHII EC323

Odczytuje wszystkie kody jednowymiarowe oraz dwuwymiarowe jest odporny na stłuczenie okienka skanującego (specjalna konstrukcja obudowy), wytrzymuje upadek na beton z wysokości 1,8 metra,co wraz z normą IP54 i pracą w temperaturze -20oC / +60oC szczególnie predestynuje go do pracy nie tylko w handlu oraz biurach, ale również w trudnych warunkach magazynowych. Pracę ułatwia dźwiękowa i świetlna sygnalizacja odczytu kodu, a także odczyt kodów z ekranów telefonów komórkowych.

Cena producenta 299,00 zł +VAT

KOOHII EC323P (dowody rejestracyjne)

KOOHII EC323P 2D jest zaawansowanym ręcznym czytnikiem typu imager. Odczytuje kody z dowodów rejestracyjnych. Odczytuje wszystkie kody jednowymiarowe oraz dwuwymiarowe jest odporny na stłuczenie okienka skanującego (specjalna konstrukcja obudowy), wytrzymuje upadek na beton z wysokości 1,8 metra, co wraz z normą IP54 i pracą w temperaturze -20oC / +60oC szczególnie predestynuje go do pracy nie tylko w handlu oraz biurach, ale również w trudnych warunkach magazynowych. Pracę ułatwia dźwiękowa i świetlna sygnalizacja odczytu kodu, a także odczyt kodów z ekranów telefonów komórkowych.

Cena producenta 349,00 zł +VAT