KASY FISKALNE

Mała Online

Kasa dedykowana dla małych punktów sprzedaży, umożliwia przekazywanie danych do Centralnym Repozytorium Kas(CRK)poprzez port LAN lub opcjonalnie przez moduły WiFi lub GSM, Kasa MAŁA Online to doskonała ergonomia, jakość zastosowanych podzespołów, które sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w niej to, czego obecnie można wymagać od nowoczesnej kasy. Jeśli mobilność nie jest Twoim priorytetem i cenisz klasyczne projekty, postaw na mechaniczną klawiaturę typu switch o wysokim skoku.

Cena producenta 1 490,00 zł +VAT

Zwrot z U.S 700 zł

Link online

Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie dużych kas systemowych. Bardzo duża baza towarowa,, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza LAN, RS232 i USB LINK Online to kasa fiskalna umożliwiająca połączenie i przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci LAN lub opcjonalnie poprzez moduły WiFi lub GSM.

Cena producenta 1 490,00 zł +VAT

Zwrot z U.S 700 zł

Nano online

NANO online to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z (CRK),ma zastosowanie w wielu miejscach: małych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej, NANO online posiada bardzo wydajny akumulator – bez zasilania zewnętrznego.

Cena producenta 1 490,00 zł +VAT

Zwrot z U.S 700 zł

Nano II online

Następca najpopularniejszej i najczęściej sprzedawanej na polskim rynku kasy fiskalnej Novitus NANO. Obsługuje komunikację z(CRK).Doskonałe rozwiązanie zarówno w sprzedaży mobilnej jak i na tradycyjnym stanowisku sprzedaży. Wodoodporna podświetlana klawiatura. Jednak nowy design i dodatkowe klawisze funkcyjne to szybsza i wygodniejsza obsługa oraz bardziej intuicyjna praca. Kasa Nano II Online posiada w standardzie obsługę WiFi Mimo bardzo bogatej funkcjonalności, kasa jest wyjątkowo intuicyjna i łatwa w obsłudze.

Cena producenta 1 550,00 zł +VAT

Zwrot z U.S 700 zł

One online

Idealne połączenie dużej mocy, dotykowego ekranu, oferując jednocześnie niezwykłą elastyczność pracy oraz programowalny ekran sprzedaży. Wystawia faktury i korekty, dokumenty zwrotu, obsługuje dodawanie notatek i ID klienta. Łatwe raportowanie, stany magazynowe, otwarte rachunki oraz współpraca z chmurowym systemem NoviCloud. Skonfiguruj dowolną skrzynkę mailową, przeglądaj korespondencję, wysyłaj faktury i utrzymuj kontakty ze swoimi kontrahentami. W chwili przerwy korzystaj z kasy ONE jak z każdego innego tabletu, surfuj po Internecie, oglądaj Youtube i słuchaj muzyki.

Cena producenta 1 790,00 zł +VAT

Zwrot z U.S 700 zł

Next online

Kasa oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, Urządzenie nagrodzone prestiżowym Godłem Promocyjnym Teraz Polska w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia Twojego biznesu. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie NEXT ONLINE. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnej klawiatury fizycznej. Wystawia faktury i korekty, dokumenty zwrotu, obsługuje dodawanie notatek i ID klienta. Łatwe raportowanie, stany magazynowe, otwarte rachunki oraz współpraca z chmurowym systemem NoviCloud.

Cena producenta 2 390,00 zł +VAT

Zwrot z U.S 700 zł

Sento online

Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie dużych kas systemowych. Bardzo duża baza towarowa, precyzyjne nazewnictwo towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu. Ergonomiczna budowa sprawia, że wielogodzinna praca na tej kasie będzie wygodna i efektywna.

Cena producenta 1 790,00 zł +VAT

Zwrot z U.S 700 zł

ACLAS Kos ON LAN WIFI

Kasa ACLAS Kos_ON LAN + WiFi współpracuje z terminalami płatniczymi, wagami i czytnikami. Ekonomiczna przenośna kasa ACLAS Kos_ON LAN + WiFi to idealne rozwiązanie dla placówek usługowych oraz sprzedaży mobilnej. Niewielkie rozmiary kasy, komunikacja po LAN i WiFi, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, odpinany pasek na szyję szczególnie predestynują kasę do sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi. Kasa ACLAS Kos_ON LAN + WiFi współpracuje z terminalami płatniczymi, wagami i czytnikami.

Cena producenta LAN 2 249,00 zł +VAT

Cena producenta WIFI 2 349,00 zł +VAT

ACLAS Kobra ON LAN

Kasa ACLAS Kobra ON LAN + WIFI współpracuje z terminalami płatniczymi (po WIFI lub RS232), wagami, czytnikami i szufladami kasowymi.

Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, duży wyświetlacz operatora i klawiatura. Dzięki bogatej funkcjonalności kasy te znajdują również zastosowanie w małych placówkach stacjonarnych – sklepach, placówkach usługowych i gastronomicznych, gdzie można komunikować się po sieci WIFI.

Cena producenta LAN 2 349,00 zł +VAT

Cena producenta WIFI 2 449,00 zł +VAT