Wagi kalkulacyjne

CAS ER Junior B

RS-232

Wagi kalkulacyjne ER JUNIOR znajdują zastosowanie zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i przy kontroli dostaw towarów ważonych. Niewątpliwym atrybutem tych urządzeń jest nowoczesna konstrukcja. Dzięki automatycznej zmianie działki waga zapewnia wysoką dokładność pomiarów masy. Wbudowany akumulator, po pełnym naładowaniu zapewnia do 200h pracy bez zasilania. Wszystkie wagi ER Junior wyposażone są w port RS 232, umożliwiający współpracę z kasą fiskalną lub komputerem.

Cena producenta 990,00 zł +VAT

CAS ER Junior P

RS-232

Wagi kalkulacyjne ER JUNIOR znajdują zastosowanie zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i przy kontroli dostaw towarów ważonych. Niewątpliwym atrybutem tych urządzeń jest nowoczesna konstrukcja. Dzięki automatycznej zmianie działki waga zapewnia wysoką dokładność pomiarów masy. Wbudowany akumulator, po pełnym naładowaniu zapewnia do 200h pracy bez zasilania. Wszystkie wagi ER Junior wyposażone są w port RS 232, umożliwiający współpracę z kasą fiskalną lub komputerem.

Cena producenta 1 100,00 zł +VAT

CAS PR-II B

6/15 kg 6/15 kg, RS-232 / USB

Wagi PR-II (w wersji B – płaska i w wersji P – wyświetlacze na słupku) są dwudziałkowe. Ta cecha gwarantuje wysoką dokładność ważenia towarów. Dla towarów o masie do 6kg wynik ważenia wyświetlany jest z działką 2g, a pomiędzy 6 a 15kg – z działką 5g.Wagi wyróżniają się różnorodnością źródeł zasilania. Wyposażone są w zasilacz, akumulator wraz z układem ładowania i dodatkowo gniazdo na baterie. Dzięki różnorodnym źródłom zasilania wagi PR-II mogą pracować w każdych warunkach. Czas pracy na bateriach i akumulatorze wynosi nawet do 1000h.

Cena producenta 890,00 zł +VAT

Cena producenta RS-232 950,00 zł +VAT

CAS PR-II 15 P

6/15 kg 6/15 kg, RS-232 / USB

Waga dwudziałkowa gwarantuje wysoką dokładność ważenia. Dla towarów o masie do 6kg wynik ważenia wyświetlany jest z działką 2g, a pomiędzy 6 a 15kg – z działką 5g. Waga wyposażona jest w zasilacz, akumulator wraz z układem ładowania i dodatkowo gniazdo na baterie. Dzięki różnorodnym źródłom zasilania może pracować w każdych warunkach. Czas pracy na bateriach i akumulatorze wynosi nawet do 1000h, co czyni z niej unikatowy produkt w bogatej ofercie wag. Wagę wyróżniają nowoczesne wyświetlacze LCD z podświetleniem, które gwarantują łatwy odczyt wyników ważenia przy każdym rodzaju oświetlenia.

Cena producenta 990,00 zł +VAT

Cena producenta RS-232 1 050,00 zł +VAT

CAS AP-1

Wagi kalkulacyjne AP-1, od wielu lat obecne na polskim rynku, cenione za wysoką jakość, niezawodność i trwałość, wykorzystywane są w wielu punktach handlowych. Dzięki wprowadzeniu funkcji automatycznej zmiany działki wagi AP-1 zapewniają wysoką dokładność pomiaru. Dodatkowe wyposażenie opcjonalne umożliwia dostosowanie możliwości wagi do indywidualnych potrzeb klienta. Port RS232 umożliwia podłączenie wagi do kasy fiskalnej lub komputera.

Cena producenta 1 500,00 zł +VAT

DIBAL SPC-S

6/15 kg, 15/30kg 6/15 kg, 15/30kg RS-232

DIBAL SPC-S to elektroniczna waga kalkulacyjna w kompaktowej, funkcjonalnej obudowie. Jest wyposażona w dwa podświetlane wyświetlacze LCD umieszone w obudowie wagi: jeden od strony obsługi i drugi od strony klienta. Na wyświetlaczach waga wskazuje jednocześnie masę produktu, cenę za kilogram oraz należność do zapłaty. Urządzenie jest standardowo wyposażone w akumulator zapewniający jego poprawną pracę w przypadku braku zasilania sieciowego. Znajduje ono szerokie zastosowanie w małych i średnich placówkach handlowych. Świetnie sprawdza się również w handlu bazarowym. Wersja z zakresem ważenia 6/15 kg-15/30 kg.

Cena producenta 820,00 zł +VAT

Cena producenta RS-232 920,00 zł +VAT

DIBAL SPC-T

6/15 kg, 15/30kg 6/15 kg, 15/30kg RS-232

DIBAL SPC-T to elektroniczna waga kalkulacyjna w kompaktowej, funkcjonalnej obudowie. Jest wyposażona w dwa podświetlane wyświetlacze LCD: jeden od strony obsługi umieszczony w obudowie wagi i drugi od strony klienta umieszczony na dołączonym wysięgniku. Na wyświetlaczach waga wskazuje jednocześnie masę produktu, cenę za kilogram oraz należność do zapłaty. Urządzenie jest standardowo wyposażone w akumulator zapewniający jego poprawną pracę w przypadku braku zasilania sieciowego. Znajduje ono szerokie zastosowanie w małych i średnich placówkach handlowych. Świetnie sprawdza się również w handlu bazarowym. Wersja z zakresem ważenia 6/15 kg-15/30 kg.

Cena producenta 920,00 zł +VAT

Cena producenta RS-232 1 020,00 zł +VAT

PRIS EP-200S

RS-232

PRIS EP-200S to tania waga kalkulacyjna wyposażona w dwa podświetlane wyświetlacze LCD wskazujące jednocześnie masę produktu, cenę za kilogram oraz należność do zapłaty. Wyświetlacze zarówno od strony obsługi jak i od strony klienta umieszczone są w obudowie wagi. Urządzenie jest standardowo wyposażone w akumulator zapewniający jego poprawną pracę w przypadku braku zasilania sieciowego. Znajduje ono szerokie zastosowanie w małych i średnich placówkach handlowych. Występuje jedynie w wersji z zakresem ważenia 6/15 kg.

Cena producenta 710,00 zł +VAT

Cena producenta RS-232 810,00 zł +VAT

PRIS EP-200T

RS-232

PRIS EP-200T to tania waga kalkulacyjna wyposażona w dwa podświetlane wyświetlacze LCD: jeden od strony obsługi umieszczony w obudowie wagi i drugi od strony klienta umieszony na dołączonym wysięgniku. Na wyświetlaczach waga wskazuje jednocześnie masę produktu, cenę za kilogram oraz należność do zapłaty. Urządzenie jest standardowo wyposażone w akumulator zapewniający jego poprawną pracę w przypadku braku zasilania sieciowego. Znajduje szerokie zastosowanie w małych i średnich placówkach handlowych. Występuje jedynie w wersji z zakresem ważenia 6/15 kg.

Cena producenta 810,00 zł +VAT

Cena producenta RS-232 880,00 zł +VAT

DIBAL PI-100S

3/6 kg, 6/15 kg RS-232

DIBAL PI-100S RS to waga kalkulacyjna wskazująca jednocześnie masę produktu, cenę za kilogram oraz należność do zapłaty na dwóch podświetlanych wyświetlaczach LCD umieszczonych w obudowie wagi: jednym od strony obsługi i drugim od strony klienta. Jest dedykowana dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnego urządzenia do sprzedaży detalicznej lub kontroli dostaw towarów ważonych. Interfejs komunikacyjny RS232 Wbudowany akumulator gwarantuje długą pracę urządzenia bez konieczności podłączania zasilania sieciowego co umożliwia wykorzystywanie wagi do sprzedaży bazarowej. Wersja z zakresem ważenia 3/6 kg oraz 6/15 kg.

Cena producenta 870,00 zł +VAT

DIBAL PI-100T

3/6 kg, 6/15 kg RS-232

DIBAL PI-100T RS to waga kalkulacyjna wskazująca jednocześnie masę produktu, cenę za kilogram oraz należność do zapłaty na dwóch podświetlanych wyświetlaczach LCD: jednym od strony obsługi umieszczonym w obudowie wagi i drugim od strony klienta umieszonym na dołączonym wysięgniku. Jest dedykowana dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnego urządzenia do sprzedaży detalicznej RS232 Wbudowany akumulator gwarantuje długą pracę urządzenia bez konieczności podłączania zasilania sieciowego co umożliwia wykorzystywanie wagi także do sprzedaży bazarowej. Wersja z zakresem ważenia 3/6 kg oraz 6/15 kg.

Cena producenta 970,00 zł +VAT

DIBAL G-325

DIBAL G-325 to waga kalkulacyjna wskazująca jednocześnie masę produktu, cenę za kilogram oraz należność do zapłaty. Jest wyposażona w dwa podświetlane wyświetlacze LCD. Jeden od strony obsługi umieszczony jest w obudowie wagi. Drugi od strony klienta może być umieszczony w obudowie wagi lub po zamontowaniu dołączonej do każdego urządzenia wieży na wysięgniku. Waga świetnie sprawdza się wszędzie tam gdzie prowadzona jest sprzedaż detaliczna. Interfejs RS232 Waga dostępna jest jedynie z zakresem ważenia 6/15 kg.

Cena producenta 1 170,00 zł +VAT

ACLAS PS1B-S

Wagi kalkulacyjne marki ACLAS cechuje wysoka kompatybilność. Dzięki obsłudze protokołu Angel oraz bardzo niskiemu poborowi prądu, urządzenia można podłączyć praktycznie do każdej kasy fiskalnej. Co najważniejsze można to zrobić za pomocą jednego kabla. Lekkie wagi bateryjne zasilane trzema bateriami AA pracują ok. 6 miesięcy na jednym zestawie baterii. Wymiary (szer./gł./wys.): 343mm x 340mm x 111mm.

Cena producenta 525,00 zł +VAT

ACLAS PS1C-T

Wagi kalkulacyjne marki ACLAS cechuje wysoka kompatybilność. Dzięki obsłudze protokołu Angel oraz bardzo niskiemu poborowi prądu, urządzenia można podłączyć praktycznie do każdej kasy fiskalnej. Co najważniejsze można to zrobić za pomocą jednego kabla. Lekkie wagi bateryjne zasilane trzema bateriami AA pracują ok. 6 miesięcy na jednym zestawie baterii. 3-liniowe wyświetlacze LCD operatora i klienta na wysięgniku z podświetlaniem Wymiary: 343mm(szer.) 375mm(gł.) 482mm(wys.)

Cena producenta 685,00 zł +VAT