Wagi bez kalkulacji

CAS SW-II

Wszystkie modele wagi SW-II dostępne w 3 zakresach ważenia (3, 15 i 30kg) są dwudziałkowe Wagi posiadają szalkę ze stali nierdzewnej oraz plastikową osłonkę, która chroni wagę przed zabrudzeniem lub zalaniem. Nowością jest wersja wag z interfejsem USB także wersje: z interfejsem RS232 oraz bez Dzięki możliwości zasilania z baterii albo z akumulatora (opcja), wagi SW-II mogą pracować nawet do 1000h, korzystając z własnego źródła zasilania. Standardowo wagi wyposażone są w zasilacz sieciowy (6V/500mA).

Cena producenta 790,00 zł +VAT

CAS ED-H

Wagi elektroniczne CAS ED-H przeznaczone są do pomiarów masy z dużą dokładnością. Duża rozdzielczość zewnętrzna (30 000 działek) przy rozpiętości zakresów pomiarowych w przedziale od 3 kg do 30kg, pozwala na bardzo dokładne pomiary (w tym liczenie) detali charakteryzujących się bardzo małą masą własną. Duża szalka, czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD, wygodna klawiatura uszczelniona silikonową nakładką oraz osłona chroniąca przed zanieczyszczeniami, zapewniają ergonomię, łatwość obsługi.

Cena producenta 1 190,00 zł +VAT

DIBAL PS-50

3/6 kg, 6/15 kg, 15/25kg

Waga PS-50 jest wagą elektroniczną o niewielkich gabarytach i kompaktowej, ergonomicznej obudowie. Posiada 2 duże, podświetlane wyświetlacze LCD umieszczone w korpusie wagi. Może być zasilana z sieci lub z wbudowanego akumulatora. , znajduje szerokie zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości, począwszy od małych sklepów, poprzez średnie i duże obiekty, na super i hipermarketach. Świetnie sprawdza się w handlu bazarowym. Polecana jest także do pomiarów masy w zakładach produkcyjnych i gastronomii. Wymiary wagi 235 x 240 x 130 mm.

Cena producenta 770,00 zł +VAT

PRIS EW-200

6/15 kg, 15/30kg 6/15 kg, 15/30kg RS-232

PRIS EW-200 to niewielkich rozmiarów waga kontrolna wskazująca masę produktu znajdującego się na szalce. Jest wyposażona w dwa podświetlane wyświetlacze LCD umieszczone w obudowie wagi: jeden od strony obsługi i drugi od strony klienta. Świetnie sprawdza się w placówkach handlowych różnej wielkości oraz w gastronomii. Waga występuje tylko w wersji z zakresem ważenia 6/15 kg.

Zalety użytkowe wagi: lekka, ergonomiczna konstrukcja, wbudowany akumulator.

Cena producenta 740,00 zł +VAT

Cena producenta RS-232 840,00 zł +VAT

T-SCALE AHW

T-SCALE AHW to waga kontrolna wyposażona w jeden podświetlany wyświetlacz LCD od strony obsługi, na którym wskazywana jest masa produktu położonego na szalce lub opcjonalnie ilość znajdujących się na szalce sztuk danego towaru. Urządzenie świetnie sprawdza się w placówkach handlowych różnej wielkości. Jest również niezastąpione na magazynach przy inwentaryzacji drobnych elementów. Waga może być zasilana z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Występuje jedynie w zakresie ważenia 6/15 kg.

Cena producenta 1 100,00 zł +VAT

T-SCALE S29 1 wyświetlacz

3/6 kg, 6/15 kg, 15/25kg

T-SCALE S29 to waga kontrolna wskazująca masę produktu umieszczonego na szalce. Jest wyposażona w dwa podświetlane wyświetlacze LCD umieszczone jeden od strony obsługi a drugi od strony klienta. Obudowa wagi wykonana jest ze stali nierdzewnej co w połączeniu ze współczynnikiem wodoodporności IP65 sprawia, że urządzenie świetnie sprawdza się nie tylko w różnej wielkości placówkach handlowych ale również w gastronomii i zakładach produkcyjnych. Waga może być zasilana z sieci lub z wbudowanego akumulatora.

Cena producenta 1 210,00 zł +VAT

DIBAL G-305

DIBAL G-305 to waga kontrolna wskazująca masę produktu znajdującego się na szalce. Jest wyposażona w dwa podświetlane wyświetlacze LCD. Jeden od strony obsługi umieszczony jest w obudowie wagi. Drugi od strony klienta może być umieszczony w obudowie wagi lub po zamontowaniu dołączonej do każdego urządzenia wieży na wysięgniku. Waga świetnie sprawdza się w placówkach handlowych różnej wielkości oraz w gastronomii. Dodany interfejs komunikacyjny RS232 z zaimplementowanym protokołem komunikacyjnym AP-1 umożliwia współpracę wagi z większością kas fiskalnych i POS-ów dostępnych na polskim rynku.

Cena producenta 1 150,00 zł +VAT