Wagi z drukarką

DIGI SM-5100 EV

Waga etykietująca serii DIGI SM-5100 wyposażona jest w trwałą i szybką drukarkę etykiet oraz regulowane nachylenie panelu operatora z odporną na wodę klawiaturą. W tych wagach etykietujących znajdziemy system „Ruchomy Sprzedawca”, drukowanie kodów 2D/QR, a także jest możliwość wydruku dwóch etykiet dla jednego kodu PLU.

Cena producenta 4 325,00 zł +VAT

DIGI SM-320P

Przedstawiamy ekonomiczną wagę etykietującą DIGI SM-320, w której znajdziemy m.in.: podświetlany, czytelny wyświetlacz LCD, umożliwiający m.in.: wyświetlanie treści reklamowych, Pre-Pack (ważenie seryjne) – wydruk etykiety zbiorczej, obsługę alergenów i wartości odżywczych. Doskonale sprawdza się w małych i średnich placówkach handlowych. Poznaj bliżej wagę etykietującą DIGI SM-320.

Cena producenta 3 360,00 zł +VAT

DIGI SM-120LL EV

Systemowe wagi etykietujące serii DIGI SM-120LL są wagami wyposażonymi w unikatowy mechanizm ucinający Auto-cutter. Umożliwiają wydruk etykiet o różnej długości z jednej ciągłej rolki bez papierowego podkładu nośnego (technologia linerless). W wadze DIGI SM-120LL znajdziemy również technologię autosizing, która automatycznie dostosowuje rozmiar etykiety do ilości danych, ograniczając zużycie etykiet oraz poprawiając atrakcyjność etykiet.

Cena producenta 4 505,00 zł +VAT

DIGI SM-5300L P

Wagi etykietujące serii DIGI SM-5300L są wagami multimedialnymi opartymi na technologii komputera klasy PC. Oprócz standardowych operacji ważenia i etykietowania towarów umożliwiają korzystanie z szeregu dodatkowych funkcji, które nie są dostępne w tradycyjnych wagach etykietujących: wyświetlanie informacji reklamowych czy alergenów, wszechstronne możliwości etykietowania, współpraca z systemem elektronicznych cenówek, kody 2D (opcja drukarka etykiet linerless). Poznaj bliżej wagę DIGI SM-5300L.

Cena producenta 1 370,00 zł +VAT

DIGI SM-6000

Najnowocześniejsza technologia i użyteczne funkcje to najnowsza propozycja wagi etykietującej w segmencie wag multimedialnych, która pozwala szybciej i sprawniej obsłużyć klienta. W wadze multimedialnej DIGI SM-6000 znajdziesz praktyczne funkcjonalności: wyświetlacz dotykowy w kształcie tabletu, drukarkę linerless z autocutterem, autosizing etykiety, SPEED ID, technologię PC, zarzadzanie kolejką, opcja ECO – własny pojemnik, a także możliwość współpracy z elektronicznymi cenówkami.

Sprawdź cenę.

Zadzwoń!

CAS CL5200N

Elastyczny i niezawodny system sieciowy. Proste ładowanie papieru do kartridża. Wagi umożliwiają wydruk etykiet zawierających dane dotyczące towaru takie jak: numer placówki prowadzącej kontrolę weterynaryjną, tabela z informacją o wartościach odżywczych, tabela z informacją o pochodzeniu towaru (tzw. tracebility) oraz dodatkowy tekst reklamowy. Programowana klawiatura szybkiego dostępu o 72 klawiszach z możliwością natychmiastowego wywoływania 144 najczęściej sprzedawanych produktów gwarantuje wysoki komfort pracy sprzedawcy, dzięki konstrukcji pozwalającej na łatwe umieszczenie opisu klawiszy wraz z ilustracjami.

Cena producenta 15P 4 600,00 zł +VAT

Cena producenta 15B 4 600,00 zł +VAT

CAS CL3000

Wagi CL3000B przeznaczone są dla wymagających klientów poszukujących solidnych rozwiązań dla sklepów lub zakładów produkcyjnych. Szeroka gama funkcji użytkowych pozwala na łatwe dopasowanie sposobu działania wagi oraz układu graficznego etykiet do różnorodnych potrzeb użytkownika. Każdej pozycji towarowej można przypisać jeden z opisów, zawierających takie informacje jak: skład surowcowy, opis sposobu przechowywania czy numer normy. Każdy z tych opisów może zawierać od 510 znaków. Wagi CL3000 mogą komunikować się z komputerem za pomocą karty sieciowej (LAN lub Wi-Fi), przy wykorzystaniu protokołu TCP/IP. Wagi są obsługiwane przez większość programów do zarządzania placówką handlową.

Cena producenta 15P 3 200,00 zł +VAT

Cena producenta 15B 3 200,00 zł +VAT

CAS CL5500

Wagi z serii CAS CL5500 dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych to urządzenia o bardzo atrakcyjnych cechach użytkowych. Bardzo rozbudowane możliwości funkcjonalne wag CAS CL5500 sprawiają, że stanowią one idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju obiektów handlowych i produkcyjnych, w których występuje konieczność etykietowania sprzedawanych produktów. Do komunikacji może być wykorzystywana zarówno sieć przewodowa ETHERNET, jak również sieć bezprzewodowa W-LAN (opcja). Duża pojemność pamięci PLU pozwala na zapisanie danych dla 10 000 towarów.

Cena producenta -B 6 300,00 zł +VAT

Cena producenta -D 6 400,00 zł +VAT

DIBAL W-025S

DIBAL W-025S to waga etykietująca z serii WIND dedykowana dla średniej wielkości obiektów handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tej serii urządzeń. Waga wyposażona jest w dwa podświetlane wyświetlacze alfanumeryczne umieszczone w obudowie urządzenia: jeden od strony obsługi i drugi od strony klienta. Występuje jedynie w zakresie ważenia 6/15 kg.

Cena producenta 3 095,00 zł +VAT

CAS PR-II 15 P

Z wysięgnikiem

DIBAL W-025T to waga etykietująca z serii WIND dedykowana dla średniej wielkości obiektów handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tej serii urządzeń. Waga wyposażona jest w dwa podświetlane wyświetlacze alfanumeryczne umieszczone na wysięgniku: jeden od strony obsługi i drugi od strony klienta. Występuje jedynie w zakresie ważenia 6/15 kg.

Cena producenta 3 195,00 zł +VAT

DIBAL M-525S A

Bez wysięgnika

3/6kg, 6/15kgB

Waga DIBAL M-525S A to przedstawiciel najnowszej linii produktów Dibal. Waga jest wyposażona w zintegrowany na płycie głównej interfejs Ethernet oraz bardzo wydajny mechanizm drukujący. To w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem, funkcjonalnością oraz prostotą programowania i obsługi sprawia, że jest to idealne urządzenie dla placówek handlowych średniej i dużej wielkości. Waga w wersji z podświetlanymi wyświetlaczami alfanumerycznymi. Możliwość zaprogramowania 5000 kodów towarów, kasetowy system wymiany etykiet, możliwość drukowania na różnych rozmiarach etykiet – od najmniejszych 3 x 3 cm do największych 6 x 10 cm, wiele możliwych trybów pracy – podstawowy, samoobsługowy, automatyczne ważenie, praca z etykietami, paragonami, papierem ciągłym i samoprzylepnym. Zakres ważenia 6/15 kg.

Cena producenta 3 395,00 zł +VAT

DIBAL M-525T A

Z wysięgnikiem

Waga DIBAL M-525 TA to przedstawiciel najnowszej linii produktów Dibal. Waga jest wyposażona w zintegrowany na płycie głównej interfejs Ethernet oraz bardzo wydajny mechanizm drukujący. To w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem, funkcjonalnością oraz prostotą programowania i obsługi sprawia, że jest to idealne urządzenie dla placówek handlowych średniej i dużej wielkości. Waga w wersji z podświetlanymi wyświetlaczami alfanumerycznymi. Możliwość zaprogramowania 5000 kodów towarów, kasetowy system wymiany etykiet, możliwość drukowania na różnych rozmiarach etykiet – od najmniejszych 3 x 3 cm do największych 6 x 10 cm, wiele możliwych trybów pracy – podstawowy, samoobsługowy, automatyczne ważenie, praca z etykietami, paragonami, papierem ciągłym i samoprzylepnym. Zakres ważenia 6/15 kg.

Cena producenta 3 495,00 zł +VAT

DIBAL M-525S

Bez wysięgnika

3/6kg, 6/15kgB

DIBAL M-525S to waga etykietująca z serii MISTRAL wyposażona w dwa podświetlane wyświetlacze graficzne umieszczone w obudowie urządzenia: jeden od strony obsługi i drugi od strony klienta. Atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Jest ono dedykowane do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach. Waga występuje jedynie z zakresem ważenia 6/15 kg.

Cena producenta 3 895,00 zł +VAT

DIBAL M-525T

DIBAL M-525T to waga etykietująca z serii MISTRAL wyposażona w dwa podświetlane wyświetlacze graficzne umieszczone na wysięgniku: jeden od strony obsługi i drugi od strony klienta. Atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Jest ono dedykowane do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach. Waga występuje jedynie z zakresem ważenia 6/15 kg.

Cena producenta 3 995,00 zł +VAT

DIBAL M-525DB

DIBAL M-525DB to waga etykietująca z serii MISTRAL wyposażona w dwa podświetlane wyświetlacze graficzne umieszczone na wysięgniku: jeden od strony obsługi i drugi od strony klienta. Dodatkowo zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu i ergonomią klawiatura wagi została zamontowana na wysokości dogodnej dla obsługującego. Mechanizm drukarki znajduje się w wysuwanej szufladzie pod szalką wagi co ułatwia jego konserwację oraz wymianę papieru. Atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Jest ono dedykowane do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach. Waga jest dostępna jedynie z zakresem ważenia 6/15 kg.

Cena producenta 4 495,00 zł +VAT

DIBAL S-545DB

DIBAL S-545DB to waga etykietująca z serii STAR wyposażona w dwa kolorowe wyświetlacze TFT: jeden od strony obsługi i drugi od strony klienta. Dodatkowo zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu i ergonomią klawiatura wagi została zamontowana na wysokości dogodnej dla obsługującego. Mechanizm drukarki znajduje się w wysuwanej szufladzie pod szalką wagi co ułatwia jego konserwację oraz wymianę papieru. Atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Jest ono dedykowane do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach. Waga jest dostępna jedynie z zakresem ważenia 6/15 kg.

Cena producenta 5 995,00 zł +VAT

DIBAL D-955S

3/6kg, 6/15kg

DIBAL D-955S to waga etykietująca najnowszej generacji wyposażona w kolorowe wyświetlacze, zintegrowany na płycie głównej interfejs Ethernet oraz bardzo wydajny mechanizm drukujący. To w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem, funkcjonalnością oraz prostotą obsługi i programowania sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla placówek handlowych średniej i dużej wielkości. Urządzenie wyposażone jest w duży w pełni konfigurowalny ekran dotykowy od strony obsługi oraz kolorowy wyświetlacz TFT od strony klienta. Wersja z zakresem ważenia 6/15 kg.

Cena producenta 8 195,00 zł +VAT