11 kwietnia 2016

KASY FISKALNE

Przyjdź do Nas i kup urządzenie fiskalne z rabatem!!!
SZKOLENIE I PROGRAMOWANIE (DO 50 TOWARÓW)
GRATIS!!!


Wszystkie podane ceny są cenami netto do których należy doliczyć 23% podatku VAT.

MOBILNE I MAŁE

 

                                         NOWOŚĆ!!!

Kasa Fiskalna Aclas Kobra (z kopią elektroniczną)

Nowoczesna przenośna kasa z kopią elektroniczną ACLAS Kobra doskonale nadaje się do małych placówek handlowych, gastronomicznych i usługowych, zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie.

Niezwykle bogata funkcjonalność i bezpieczny system kopii elektronicznej wydruków (dodatkowa karta pamięci wewnątrz kasy) spełniają oczekiwania wymagających użytkowników. Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, czytelne wyświetlacze widoczne zarówno przy słabym oświetleniu, jak i w ostrym słońcu oraz wąska szczelina wyjścia papieru szczególnie predestynują kasę do sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi.
Więcej informacji o produkcie: www.aclas-polska.pl/produkty/17/kasy_fiskalne/7/aclas_kobra

———————————————————————————————————————————-
Kasa Fiskalna ELZAB K10 (z kopią elektroniczną)

Pierwsza kasa fiskalna na polskim rynku z panelem dotykowym!!!

Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych. Przetestowana w różnych warunkach atmosferycznych, przystosowana do wielu środowisk pracy.

Warte podkreślenia

 • solidna obudowa – wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne
 • dotykowa klawiatura – prosta obsługa, intuicyjne rozwiązania znane z telefonów komórkowych, obsługa nawet w zimowych rękawicach
 • wyposażona w kolorową smycz – łatwa do przenoszenia
 • przyjemna w dotyku, antypoślizgowa obudowa ułatwiająca trzymanie w ręku i stabilną pracę na ladzie (możliwość zamontowania do podłoża)
 • elektroniczna kopia paragonów – wystarcza na 5 lat codziennej pracy
 • nowoczesne wzornictwo – dobrze komponuje się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych
 • niewielka, mała i poręczna – szczególnie lubiana przez kobiety

Więcej informacji o produkcie: k10.elzab.pl/

 

Dostępne wersje kolorystyczne:

                                 

 

 


Kasa Fiskalna Novitus NANO E (z kopią elektroniczną)

Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.
Jest to pierwsza w Polsce przenośna kasa fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, co znacznie obniża koszty eksploatacji, gdyż kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD.

Więcej informacji o produkcie: www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/nano-e.html

 

 


NOWOŚĆ!!!

Kasa Fiskalna Aclas Kos

Nowoczesna, przenośna kasa fiskalna ACLAS Kos doskonale nadaje się dla małych stacjonarnych placówek handlu detalicznego, na stoiska targowo-bazarowe, dla placówek usługowych (np. parkingi) oraz do sprzedaży mobilnej.

● Wytrzymały akumulator, osłona szczeliny wyjścia papieru oraz pasek na szyję szczególnie predestynują tą kasę do zastosowań na wolnym powietrzu.
● Intuicyjna obsługa sprzedaży, możliwość podłączenia wagi elektronicznej, czytnika kodów kreskowych i szuflady kasowej rozszerza zakres zastosowania kasy.
● Możliwość zdefiniowania ceny PLU do 999 999,99 zł umożliwia zastosowanie kasy w salonach samochodowych i agencjach nieruchomości.
● Kasa ACLAS Kos oferuje wydruk paragonu z NIP nabywcy!!!
● W zestawie program do łatwego programowania kasy i ściągania danych o sprzedaży.

Więcej informacji o produkcie: www.aclas-polska.pl/Products/Aclas-Kos/
Kasa Fiskalna Novitus Mała Plus

Kasa fiskalna MAŁA PLUS (Xrozbudowana wersja kasy MAŁA) – to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży.

Kasa współpracuje z komputerem, pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych, elektronicznej wagi kalkulacyjnej czy terminala płatniczego. Steruje szufladą na pieniądze.

W kasie MAŁA PLUS zastosowano bardzo prosty i szybki sposób wymiany papieru. Czytelne wyświetlacze oraz intuicyjna klawiatura ułatwią codzienną pracę obsługującym.

Więcej informacji o produkcie: www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/mala-plus.html

 


 


Kasa Fiskalna Novitus Mała Plus E (z kopią elektroniczną)

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E – to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży posiadająca elektroniczną kopię paragonu. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych.

 Najważniejsze funkcje  MAŁEJ  Plus E:

 • nazwa towaru 40 znaków, przy zachowaniu 3000 pozycji bazy towarowej,
 • możliwość drukowania NIP-u nabywcy (również PESEL, REGON, ID nabywcy) w miejscu określonym nowymi rozporządzeniami,
 • możliwość drukowania grafiki w nagłówku paragonu,
 • nowy raport odczytu pamięci fiskalnej (raport drukujący zawartość pamięci fiskalnej z podziałem na okresy zmian stawek podatkowych, walut ewidencyjnych itp).

Kasy Mała Plus E  mają możliwość drukowania na paragonie opisu dla każdego towaru. Każdy opis może mieć aż 3 linie po 40 znaków.

Więcej informacji o produkcie: www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/mala-plus-e.html

 

 


Kasa Fiskalna Novitus Lupo E  (z kopią elektroniczną)

Kasa fiskalna NOVITUS LUPO E – to nowoczesna i sprawdzona technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży.   Zwarta obudowa kasy z klasycznie zamontowanymi wyświetlaczami oraz jej niewielkie wymiary pozwolą na postawienie jej na – często ograniczonej powierzchni stanowiska sprzedaży. Kasa posiada bazę towarową 3000 towarów, każdemu z towarów można zaprogramować nazwę do 40 znaków. Kasa umożliwia wydrukowanie NIP nabywcy na paragonie.

Kasa współpracuje z komputerem, pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych, elektronicznej wagi kalkulacyjnej czy terminala płatniczego. Steruje szufladą na pieniądze.

W kasach dzięki mechanizmowi Fujitsu typu easy loading wymiana papieru jest bardzo szybka i prosta: „wrzuć i pracuj!”.  W nagłówku paragonu można zaprogramować element graficzny (np. logo firmy), co wyróżni paragony wydawane przez kasę.

Kasa umożliwia ustalenie waluty głównej, w jakiej prowadzona jest sprzedaż, możliwość jej zmiany z wyprzedzeniem na inną (zmiana waluty) oraz informacyjnego drukowania przeliczenia wartości paragonu z waluty głównej na dowolną walutę pod paragonem fiskalnym wraz z przelicznikiem i wydaną resztą.
Więcej informacji o produkcie:www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/lupo-e.html

 

 

 


Kasa Fiskalna Novitus Lupo

NOVITUS LUPO to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży.

Kasa współpracuje z komputerem, pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych, elektronicznej wagi kalkulacyjnej czy terminala płatniczego. Steruje szufladą na pieniądze.

W kasie LUPO zastosowano bardzo prosty i szybki sposób wymiany papieru. Czytelne wyświetlacze oraz intuicyjna klawiatura ułatwią codzienną pracę obsługującym. Dodatkowe 4 klawisze funkcyjne obsługiwane w dwóch poziomach, pozwolą na zaprogramowanie 8 towarów szybkiej sprzedaży lub często wykonywanych funkcji bez wchodzenia w menu kasy.

Kasa umożliwia ustalenie waluty głównej, w jakiej prowadzona jest sprzedaż, możliwość jej zmiany z wyprzedzeniem na inną (zmiana waluty) oraz informacyjnego drukowania przeliczenia wartości paragonu z waluty głównej na dowolną walutę pod paragonem fiskalnym wraz z przelicznikiem i wydaną resztą.

Więcej informacji o produkcie: www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/lupo.html

 


Kasa Fiskalna Novitus Sento E (z kopią elektroniczną)

SENTO E to bardzo nowoczesna kasa fiskalna dedykowana małym i średnim punktom handlowo usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Wszystko oparte o doskonale przetestowane, najwyższej jakości, podzespoły. Duża w tym segmencie kas baza towarowa, precyzyjna nazwa towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB (również typu host) pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu. Do kasy oprócz komputera, można podłączyć wszystkie potrzebne urządzenia peryferyjne: czytniki kodów kreskowych (również USB), wagi elektroniczne, terminal płatniczy, pin-pad, modem, drukarkę zamówień, system monitoringu oraz szuflady.  Kasa posiada bufor on-line paragonów zdolny do pomieszczenia 10 000 pozycji. Nazwy programowanych towarów mogą mieć aż 40 znaków, a baza towarowa PLU pomieści 7000 artykułów.

Więcej informacji o produkcie: www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/sento-e.html

 Kasa Fiskalna Elzab MINI (511 PLU)

Z FUNKCJĄ DRUKOWANIA NIP-u NABYWCY


ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych.
Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych. Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r.
Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania obudowy oraz braku wystających elementów np. klawiszy, urządzenie łatwo utrzymać w czystości.

Więcej informacji o produkcie: www.elzab.com.pl/mini

 
Kasa Fiskalna Elzab MINI E
Z FUNKCJĄ DRUKOWANIA NIP-u NABYWCY

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej.
Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r. (kasa z homologacją z 18.12.2013 r.)

Więcej informacji o produkcie: www.elzab.com.pl/mini_e

Dostępne dwie opcje kolorystyczne

 

 


Kasa Fiskalna Elzab MINI E
z klawiaturą modułową
Z FUNKCJĄ DRUKOWANIA NIP-u NABYWCY

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej.

Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r. (kasa z homologacją z 18.12.2013 r.)

Więcej informacji o produkcie: www.elzab.com.pl/mini_e_kl_mod

 

 ———————————————————————————————————————————————————————————————-Kasa Fiskalna Elzab JOTA

ELZAB Jota to mała, ale funkcjonalna kasa fiskalna stanowiąca optymalne rozwiązanie dla małych i średnich placówek handlowych i usługowych. Polecana jest do punktów gdzie powierzchnia obsługi klienta jest bardzo często ograniczona np. w gastronomii. Dzięki niewielkim rozmiarom, małej wadze, zasilaniu z wewnętrznego akumulatora lub z instalacji samochodowej doskonale sprawdza się także w pracy na targowiskach i bazarach.

Więcej informacji o produkcie:  www.elzab.com.pl/jota

 


Kasa Fiskalna Elzab JOTA E
Kasa ELZAB Jota E to kolejny model z kopią elektroniczną paragonów w ofercie ELZAB.

Jest to kasa jednostanowiskowa, dedykowana dla małych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, stoisk warzywnych i usług.

Posiada podtrzymanie akumulatorowe, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej.

Więcej informacji o produkcie:  www.elzab.com.pl/jota_e i www.elzab.com.pl/jota_e_6143plu

Kasa ELZAB Jota E


 


 

Kasa Fiskalna Novitus SOLEO PLUS, SOLEO PLUS E

Kasy fiskalne SOLEO PLUS i SOLEO PLUS E to najnowsza technologia dedykowana dla bardzo wymagających, małych i średnich punktów sprzedaży. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich wszystko to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych.

Kasa fiskalna SOLEO PLUS to rozbudowana wersja dawnej kasy SOLEO doposażona w funkcjonalność spotykaną jedynie w najdroższych kasach systemowych.

Kasa fiskalna SOLEO PLUS E realizuje rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r.

 

 


Kasa Fiskalna ELZAB Alfa Max i Alfa Max E
Kasa ALFA MAX dedykowana jest do pracy w dużych i średniej wielkości placówkach handlowych. Posiada wytrzymały akumulator litowo-jonowy, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej. Wyciągany, obrotowy i uchylny wyświetlacz klienta pozwala elastycznie dopasować się do każdych warunków jakie mogą zaistnieć na sklepowej ladzie.
Termiczny mechanizm drukujący z bardzo wygodną dla użytkownika funkcją easy load (wrzuć, zamknij, drukuj) drukuje na papierze o szerokości 57 mm z prędkością 15 wierszy na sekundę.

Baza towarowa kasy mieści do 8 191 pozycji bądź do 16 383 pozycji. Sprzedaż na kasie można prowadzić zarówno w trybie komputerowym jak i tzw. ECR
Współpracuje on-line z komputerem i najpopularniejszymi urządzeniami peryferyjnymi. Posiada szereg funkcji niezbędnych w nowoczesnych systemach sprzedaży, m.in. umożliwia obsługę kart rabatowych z kodem kreskowym.
Więcej informacji o produkcie: www.elzab.com.pl/alfa_max16383plu i www.elzab.com.pl/alfa_max_e16383plu_grafit
KASY SYSTEMOWE

Kasa Fiskalna Novitus PS3000 PLUS

Kasa fiskalna PS3000 to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Przeznaczeniem PS3000 są duże placówki handlowe i supermarkety. Nowoczesne wzornictwo oraz wysoka ergonomia i funkcjonalność kasy w połączeniu z najnowszą, ale zarazem sprawdzoną technologią i elektroniką, stawiają kasę PS3000 powyżej rozwiązań fiskalnych dotychczas dostępnych na rynku.  Kasy z rodziny PS3000 wspierają akceptację płatności kartami płatniczymi wykorzystując komunikację z terminalami płatniczymi lub z Pin-padem – to najnowszy i najtańszy sposób akceptacji kart, gdyż do wydruków potwierdzeń płatności wykorzystuje się drukarkę kasy. Dzięki dużej ilości złącz komunikacyjnych kasa może równocześnie współpracować z pięcioma urządzeniami zewnętrznymi typu: komputer, wagi elektroniczne, skanery, terminal płatniczy, Pin-pad, modem.

Więcej informacji o produkcie: www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/ps-3000-plus.html

 

 

 


Kasa Fiskalna Novitus PS4000 E


Kasa fiskalna PS 4000 E to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Jest pierwszą  w Polsce kasą systemową typu ECR realizującą zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Przeznaczeniem PS 4000 E są duże placówki handlowe i supermarkety. Kasy z homologacją Prezesa Głównego Urzędu Miar mają jeszcze więcej ciekawych funkcji, niż wcześniejsze modele.

Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, paragony drukowane są na jednym, szerokim papierze bez równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopią. Rolki kopii wydruków użytkownik musiał przechowywać przez kilka lat, co zajmuje sporo miejsca a czytelność wydruków po kilku miesiącach była znikoma. W tej kasie kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD (jak w aparatach fotograficznych). Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka lat pracy kasy. Dane kopii zapisanych na karcie są dostępne dla użytkownika. Można je wydrukować bezpośrednio na drukarce kasy, lub odczytać w standardowym komputerze PC. Z danych tych na komputerze można sporządzać żądane raporty.
Dzięki elektronicznej kopii zakładanie i wymiana papieru w kasie są znacznie łatwiejsze, niż w dotychczasowych urządzeniach.

Dzięki zamontowanej w kasie prawdziwej karty sieciowej kasa spełnia najwyższe wymagania odnośnie komunikacji urządzeń fiskalnych z komputerami. Posiada również największą bazą towarową wśród kas fiskalnych. Przeznaczeniem PS4000 E są duże placówki handlowe i supermarkety.
Więcej informacji o produkcie: www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/ps-4000-e.html
Kasy Fiskalna Elzab DELTA

ELZAB Delta jest kasą systemową adresowaną do placówek handlowych i supermarketów o dużym natężeniu ruchu  i dużej liczbie towarów. Poszczególne modele różnią się pojemnością bazy towarowej (PLU) i opcjami wyposażenia (interfejs terminala płatniczego, interfejs LAN). ELZAB Delta z szeroką listą raportów, systemami lojalnościowymi, komfortową współpracą z wagami i skanerami jest kasą dla najbardziej wymagających klientów.


  

W celu zapoznania się z pełną ofertą urządzeń fiskalnych zapraszamy do naszego biura handlowego!